Adminisztrációs ügyintéző

Szeretnél egy fiatalos csapatban Budapest legzöldebb irodaházában dolgozni? Gyere a Fundamentához, Üzletági háttértámogató munkakörbe

Leendő munkatársunk feladatai

  • az értékesítő kollégák személyi anyagainak karbantartása, a változások lekövetése rendszereinkben
  • szoros kapcsolattartás a társosztályokkal, regionális irodákkal és az értékesítő kollégákkal
  • személyi bankár hálózat jutalék elszámolása és az ehhez kapcsolódó reklamációk kezelése
  • panaszügyek előzményeinek vizsgálata, önálló döntéshozatal és az ügyfélpanasz megválaszolása
  • vezető által kiadott eseti vagy időszakos feladatok végrehajtása
  • önálló információkutatás és folyamatos tanulás

Ideális pályázónk

  • 1év pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • csapatszellem és ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség,
  • MS windows felhasználói szintű alkalmazása, Excel tudás
  • logikus gondolkodás, komplex látásmód,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • határozott, dinamikus személyiség,
  • változatos napi munka,
  • jó kommunikációs készségek, pozitív attitűd

  • gazdasági irányultság

Amit kínálunk

  • fix jövedelem és juttatások (Cafetéria)
  • fiatalos, lelkes, dinamikus csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • modern, környezettudatos irodaház

  • • Ha szívesen tagja lenne egy dinamikus és fiatalos csapatnak, fontos Önnek az együttműködés, akkor várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1047
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: pályakezdő
Pozíciók száma: 2
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Adminisztrációs ügyintéző