Alkalmazás felelős

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Informatikai csapatába ALKALMAZÁS FELELŐS-t keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Szakmai kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal (L1)
  • Szakmai kapcsolattartás az IT társterületekkel (L2-L3)
  • Üzleti rendszerek működésének szakmai támogatása (L2), a rendszerek üzleti működésének, folyamatainak és funkcióinak ismeretében
  • Hibakezelés
  • Kulcsfelhasználói szintről (L1) kapott hibák kivizsgálása, elemzése, követése, dokumentálása
  • Szükség esetén L3 szintre továbbítás
  • Visszakapott javítások ellenőrzése, visszatesztelése
  • Hiba statisztikák, hibanyilvántartás készítése az érintett alkalmazásra vonatkozóan
  • Rendszer paraméterezés
  • Kapcsolattartás az érintett alkalmazás(ok) szállítójával
  • Verzió menedzsment az érintett alkalmazásra vonatkozóan és kapcsolattartás a vállalati release menedzserrel
  • Fejlesztések eredményeinek átvétele a megfelelő dokumentáció keretében támogatásra
  • Kapcsolattartás Változtatás menedzserrel, szükség esetén Change owner feladatok ellátása

Ideális pályázónk

  • Középfokú gazdasági vagy informatikai végzettségű
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalatot
  • Analitikus gondolkodású
  • Rendszer- és folyamatszemléletű
  • Precíz, dokumentált munkavégzésű
  • Kiváló csapatjátékos
  • Jó stressztűrő képességű
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készségű
  • Gyors tanulási képességű

  • IT területen szerzett tapasztalat
  • SQL nyelv, adatbázis kezelők ismerete
  • XML ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Lakás-takarékpénztári vagy pénzintézeti tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör

  • Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1117
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Alkalmazás felelős