Alkalmazás üzemeltető

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk Alkalmazás üzemeltetőt informatikai csapatunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • üzleti alkalmazások klasszikus L2 szintű támogatása éles és nem éles környezetek üzemeltetése, alkalmazások telepítése, verziókezelése (Infrastruktúra üzemeltetés nem tartozik a feladatok közé)
  • rendszerparaméterezési feladatok elvégzése
  • hibakeresés, behatárolás, szükség esetén továbbítás az L3 szintre
  • tesztelések támogatása, üzemeltetői tesztek elvégzése
  • kisebb fejlesztési igények megrendelése, koordinálása
  • üzemeltetési dokumentációk és a CMDB karbantartása
  • rendszerfelügyelet finomhangolása (Nagios és Grafana)
  • bekapcsolódás a készenléti rendbe
  • részvétel fejlesztési projektekben

  • ismeri az MSSQL, MSTR, Windows Server, .Net, Adattárház kifejezést a gyakorlatban
  • szakirányú, informatikai/ műszaki végzettséggel (közép- vagy felsőfokú) vagy megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • jó csapatjátékos, de önállón is megállja a helyét
  • nyitott, kezdeményező, teret kap ötletei megvalósításához
  • rugalmas, de pénzügyi szektor lévén, ismeri és betartja a szabályokat
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik, üzleti területekkel tart kapcsolatot
  • tapasztalatait olyan alkalmazások üzemeltetésében szerezte, amelyek adatbázis intenzívek
  • előnyös, ha Linux környezetben is feltalálja magát
  • analitikus, örömét leli problémák felderítésében

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége egy jól felkészült, összetartó csapatban
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • új székház, modern munkakörnyezet
  • home office lehetősége
  • rugalmas munkaidő
  • családbarát munkahely

  • Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1154
Munkavégzés helye: Budapest