Angular fejlesztő

Az IT Fejlesztési igazgatóság stratégiai terveinek megvalósításához belső fejlesztői csapatába tapasztalt Angular fejlesztőt keres. Leendő kollégánk feladata üzleti igények alapján Microservice alapú környezetben új prezentációs réteg kialakítása, a meglévő fejlesztések módosítása, a szükséges CI/CD folyamat kialakítása.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a szervezet informatikai rendszereinek továbbfejlesztése és támogatása
  • szoftverminőség-biztosítása
  • release készítése
  • új technológiák felderítése, rendszerbe állítása
  • CI/CD folyamat kialakítása
  • fejlesztői dokumentációk, irányelvek kialakításában részvétel
  • fejlesztői tesztek elvégzése

  • Angular2+, Typescript technológiában gyakorlati alapokkal bír
  • Eclipse IDE használata, Linux szerver ismerettel rendelkezi
  • gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek: SQL nyelv, Oracle vagy egyéb más relációs adatbázis szerver
  • felsőfokú programozói szaktanfolyam vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség vagy érettségi + releváns szakmai tapasztalat
  • a szakmára jellemző strukturált gondolkodással bír
  • legalább dokumentáció olvasás/írás szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű
  • precíz, igényes munkavégzésű
  • proaktív, a megoldásra törekszik

  • Hibernate, SpringBoot, Maven, Ant, Angular, CSS, tervezési minták, webszolgáltatások, XML/XSD/WSDL - ezekben a témákban szerzett fejlesztői tapasztalat
  • dockerizált környezetben, microservicek megvalósításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkaidő, nagyarányú home office
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Modern munkakörnyezet
  • Széleskörű képzési lehetőségek

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1279
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Angular fejlesztő