Asszisztens

Fundamenta pályázatot hirdet Asszisztens munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a vezető munkájának támogatása
  • kapcsolattartás az igazgatósági tagokkal, a szakterületekkel és a külső partnerekkel
  • tárgyalások, rendezvények, üzleti programok és utazások szervezése
  • riportok, prezentációk, szakmai anyagok készítése
  • klasszikus titkársági feladatok ellátása (telefonok kezelése, postázás, levelezés, vendégek fogadása, adminisztráció (pl. számlák, szerződések ügyintézése)

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik (pályakezdő is lehet) / vagy jelenleg felsőfokú tanulmányokat folytat
  • magabiztos német nyelvtudását szívesen használja napi szinten
  • az angol nyelvet társalgási szinten, aktívan beszéli
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) használatában jártas
  • kiváló multitasking és problémamegoldó-képességgel rendelkezik
  • önálló, dinamikus, jól tud priorizálni
  • nyitott, kommunikatív és diplomatikus személyiség
  • segítő, támogató attitűddel rendelkezik
  • pontosan, megbízhatóan dolgozik

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • hosszú távú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • modern munkakörnyezet
  • széleskörű képzési lehetőségek

  • Ha szívesen tagja lenne egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 1057
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Asszisztens