Back office munkatárs

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk csapatunkba Back office munkatársat a Szerződéskezelési csoportunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • betétszámlákhoz kapcsolódó lakáscélú és nem lakáscélú kifizetések rögzítése, jóváhagyása
  • ügyfélkérelmek, módosítási igények feldolgozása, megválaszolása
  • kifizetést követően a lakáscélú felhasználás ellenőrzése és adminisztrációja
  • beérkező kérelmekhez kapcsolódó hiánypótlások bekérése, kezelése
  • kapcsolattartás társterületekkel, értékesítési partnerekkel
  • projektekben való részvétel, tesztelési feladatok ellátása

Ideális pályázónk

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • adminisztrációban szerzett tapasztalattal bír (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képességű
  • örömét leli a komplex szakmai feladatokban, és szívesen tanul új dolgokat
  • gyakorlatias, átfogóan és logikusan gondolkodik
  • számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Ms Office programok)
  • dinamikus munkavégzésű
  • gyors tanulási képességű
  • pozitív szemléletű

  • pénzügyi területen (bank, biztosító, LTP) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • modern munkakörnyezet
  • széleskörű képzési lehetőségek
  • barátságos légkör
  • szakmailag jól felkészült csapat

  • Ha szívesen tagja lenne egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1156
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Back office munkatárs