Back office munkatárs (Dokumentumkezelés)

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk csapatunkba Back office munkatársat a Dokumentumkezelési csoportunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • küldemények/iratanyagok meghatározott folyamatok szerinti feldolgozása, szelektálása, kézbesítése
  • küldemények azonosítása, kiküldésük jóváhagyása vagy kizárása szakrendszerekben
  • projektmunkában való részvétel, valamint egyedi, komplex feladatok kezelése
  • kapcsolattartás a Szakterületekkel
  • adminisztratív feladatok elvégzése

Ideális pályázónk

  • középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Windows operációs rendszer, valamint Word, Excel, MS Outlook levelező rendszer felhasználói szintű ismerettel bír
  • nyitott a fejlődésre és tanulásra
  • rugalmas

  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége egy jól felkészült, összetartó csapatban
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • új székház, modern munkakörnyezet
  • home office lehetősége
  • családbarát munkahely

  • Ha szívesen tagja lenne egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1164
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Back office munkatárs (Dokumentumkezelés)