Back office munkatárs (Hitelfolyósítás)

Hitelfolyósítási- és utógondozási csoportunkba keresünk Back office munkatársat!

Leendő munkatársunk feladatai

  • a hitel- és letéti szerződések elkészítése,
  • hitelszerződések utógondozása (földhivatali ügyintézés, örökösödés, elő- végtörlesztés),
  • hitelszámlákhoz kapcsolódó kifizetési feltételek ellenőrzése, kifizetések felrögzítése, engedélyezése,
  • teljes körű ügyfél-tájékoztatás, egyeztetés más szakterületekkel.
  • Amiben még új kollégánk kiteljesedhet:
  • folyamatok, feladatok fejlesztése,
  • széleskörű betekintést nyerhet a jelzálog hitelezés és a lakás takarékpénztári termék világába.

  • legalább 1-2 éves, lakossági jelzáloghitelezési területen szerezett tapasztalatot,
  • a munkavégzéshez megfelelő gazdasági végzettséggel, vagy lehetőség szerint pénzügyi hatósági vizsgával (HKKV) rendelkezik
  • felhasználói szinten kezeli az MS Excel és Word programokat,
  • kitartó, gyorsan tanul,
  • dinamikus munkavégzésű..

  • hitelfolyósítási területen szerzett tapasztalat
  • földhivatali ügyintézésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége egy jól felkészült, összetartó csapatban
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • új székház, modern munkakörnyezet
  • home office lehetősége
  • családbarát munkahely

  • Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1264
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Back office munkatárs (Hitelfolyósítás)