Belső Ellenőr (IFRS) számviteli ismeretekkel

Fundamenta pályázatot hirdet Belső Ellenőr (IFRS) számviteli ismeretekkel munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A jogszabályoknak megfelelő működés elősegítése és ellenőrzése
  • A első szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése
  • A jogszabályoktól és a belső szabályzatokban foglaltaktól való eltérések feltárása, jelentése
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok kijavítására, a végrehajtások ellenőrzése
  • Belső ellenőrzési jelentések összeállítása
  • Belső szabályzatok véleményezése
  • Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása
  • Projektekben való részvétel

Ideális pályázónk

  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettségű
  • Belső ellenőrzési, könyvvizsgálói és/vagy számvitel/kontrolling hasonló területen szerzett már néhány éves gyakorlatot
  • Az ellenőrzés mellett banki pénzügyi és számviteli területen is gyakorlott
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban

  • Rendszerszemlélet és jó logikai képesség
  • Kockázatfelismerő készség
  • Nyitott, kommunikatív személyiség,
  • A határozott és rugalmas fellépést, amelyet a különböző szakterületekkel való együttműködésben tud kamatoztatni
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Proaktív, lelkes személyiség
  • Folyamatfejlesztő és innovátor attitűd

Amit kínálunk

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Céges telefon, laptop
  • Kafetéria
  • Hosszú távú, biztos, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok
  • Intenzív termék alapképzés, folyamatos szakmai tanulási lehetőség egy dinamikusan fejlődő szakosított hitelintézetben
  • Egy sikeres csapat tagja lehet

  • Ha fontos Önnek a szakmai fejlődés lehetősége egy jó csapatban, akkor töltse fel szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 974
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Belső Ellenőr (IFRS) számviteli ismeretekkel