BI fejlesztő

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Business Intelligence csapatába BI FEJLESZTŐ munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • ETL fejlesztés
  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése
  • fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése
  • performancia javítások elvégzése
  • részvétel az üzleti információs rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése
  • folyamatos kapcsolattartás az üzlettel és az IT rendszerszervezőkkel

  • magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekkel, MS SQL nyelvtudással bír
  • elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretekkel rendelkezik
  • SSIS, MSSQL szerver, Visual Studio használatában tapasztalt
  • szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű
  • határozott fellépésű
  • precíz, igényes munkavégzésű
  • önálló, de csapatban is jól együttműködik
  • informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi

  • a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete:
  • SVN, Oracle, PL/SQL, Python, R, Microstrategy, DataVault, SAP Power Designer

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • jól megközelíthető munkahely

  • Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 1078
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: BI fejlesztő