Desktop támogató (HELPDESK)

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. az Informaikai csapatába új kollégát keres

Leendő munkatársunk feladatai

  • IT Helpdesk-en az ügyfeleink támogatása telefonon és személyesen
  • felhasználók eszközeivel kapcsolatos támogatói feladatok ellátása
  • felhasználók adminisztrálása a központi címtárban
  • desktop számítógépek frissítése, telepítése
  • víruskereső rendszer felügyelete
  • jogosultságkezelési feladatok ellátása
  • dokumentációk készítése

  • Legalább 1 év tapasztalata van IT Helpdesk vagy ahhoz hasonló területen
  • Microsoft irodai szoftvereket magas szinten ismeri (MS word, excel, levelezés)
  • munkaállomások és perifériái karbantartási, telepítési ismeretekkel rendelkezik
  • Windows PC rendszergazdai tapasztalata van
  • alapszintű hálózati ismeretekkel rendelkezik
  • szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű
  • strukturált gondolkodású
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű,
  • határozott fellépésű
  • jó problémamegoldó képességű
  • pontos, igényes munkavégzésű
  • IT szakirodalmat rendszeresen olvassa, folyamatos a fejlődési igény jellemzi, önképző

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • Cv bérigény megjelölésével

Állás adatai

Állás azonosító: 1048
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Desktop támogató (HELPDESK)