Dokumentumkezelési munkatárs

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. a Dokumentumkezelési csoportjába új kollégát keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A küldemények/iratanyagok meghatározott folyamatok szerinti feldolgozása, szelektálása, kézbesítése,
  • A küldemények azonosítása, kiküldésük jóváhagyása vagy kizárása szakrendszerekben,
  • Projektmunkában való részvétel, valamint egyedi, komplex feladatok kezelése,
  • Kapcsolattartás a Szakterületekkel,
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, statisztikák, kimutatások, elemzések készítése.

Ideális pályázónk

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Windows operációs rendszer, valamint Word, Excel, MS Outlook levelező rendszer felhasználói szintű ismerettel bír,
  • Nyitott a fejlődésre és tanulásra,
  • Rugalmas

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Barátságos légkör, összetartó csapat

  • Ön szívesen támogatná dokumentumkezelési csapatunkat? Csatlakozzon hozzánk és küldje el pályázati anyagát (fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva.

Állás adatai

Állás azonosító: 1097
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: pályakezdő
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Dokumentumkezelési munkatárs