Értékbecslő kontroller

Fundamenta pályázatot hirdet Értékbecslő kontroller munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Értékbecslésekkel szemben támasztott követelmények kialakítása, szakmai felügyelete
  • Értékbecslések ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Értékbecslő partnerekkel való kapcsolattartás, adminisztratív ill. szakmai irányítás, visszajelzések adása
  • A fedezeti ingatlanokból adatbázis építése, karbantartása, annak továbbfejlesztése
  • Statisztikák, elemzések készítése
  • Részvétel projektekben

Ideális pályázónk

  • Rendelkezik értékbecslői képesítéssel
  • Legalább középszintű excel ismeretekkel rendelkezik
  • Komplex feladatok megoldására való nyitottság jellemzi
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Csapatmunka, együttműködés illetve a proaktív és önálló munkavégzés egyaránt jellemzi

  • Értékbecslőként megszerzett gyakorlat
  • Adatbázisok kezelésében, építésében, értelmezésében és elemzésében tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmailag jól felkészült csapat és munkastílus,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • versenyképes jövedelem és juttatások.

Ami a pályázathoz szükséges

  • önéletrajz
  • motivációs levél

Állás adatai

Állás azonosító: 1096
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Értékbecslő kontroller