Felsővezetői asszisztens

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben valósítsuk meg. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keressük új kollégánkat felsővezetői asszisztensi munkakörbe.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a felsővezető munkájának támogatása, időbeosztás szervezés, priorizálás
  • kapcsolattartás az igazgatósági tagokkal, a szakterületekkel és a külső partnerekkel, angol nyelven is
  • tárgyalások, rendezvények előkészítés és megszervezése
  • adatszolgáltatás az MNB felé, határidők figyelése és betartása
  • klasszikus titkársági feladatok ellátása (telefonok kezelése, postázás, levelezés, vendégek fogadása, adminisztráció)

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik (pályakezdő is lehet)
  • angol nyelven felsőfokon aktívan beszél
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) használatában jártas
  • kiváló multitasking és problémamegoldó-képességgel rendelkezik
  • önálló, dinamikus, jól tud priorizálni
  • nyitott, kommunikatív és diplomatikus személyiség
  • segítő, támogató attitűddel rendelkezik
  • pontosan, megbízhatóan dolgozik

  • ERA rendszerismeret
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszútávú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • insipiráló, modern munkakörnyezet
  • motivált, lendületes csapat
  • home office lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 1159
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Felsővezetői asszisztens