Folyamatszervező

IT és üzleti ismeretekkel rendelkező munkatársakat keresünk aktuális projektjeink támogatásához. Lehet, hogy pont Rád vár ez a lehetőség? Döntsd el Te! Küldd el mielőbb jelentkezésedet FOLYAMATSZERVEZŐ pozíciónkra.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Folyamatok modellezése, dokumentálása
  • Folyamatok optimalizálási lehetőségeinek kutatása, javaslatok elemzése
  • Folyamatokhoz kapcsolódó hatékonysági mutatószámok meghatározásának szakmai koordinálása
  • Üzleti igények felmérése, elemzése, alternatívák kidolgozása a leghatékonyabb működésre és legoptimálisabb megvalósításra,
  • Kapcsolattartás informatikai és üzleti szakterületeink között a fejlesztési igények kapcsán
  • Specifikációk, használati esetek készítése, folyamat és követelmény modellezés,
  • Fejlesztések funkcionális tesztelése, ezekhez teszttervek és tesztesetek készítése

  • Egyetemen vagy főiskolán szereztél gazdasági/pénzügyi végzettséget és nem áll távol tőled az informatika sem, vagy informatikus-közgazdász végzettség van bevésve a diplomádba,
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel, így gyorsan fel tudod venni a fonalat ebben a pozícióban,
  • A munkában és az élet más területein is jellemez a folyamatszemlélet: kiemelkedő logikai képességeid elengedhetetlenek a feladatok ellátásához,
  • Nem riadsz meg, ha nem állnak rendelkezésre a szükséges dokumentációk, proaktív nyomozással is megszerzed magadnak az információkat,
  • Sikerorientált személyiségeddel könnyen illeszkedsz pörgős csapatunkba.

  • Van tapasztalatod a folyamatmodellezésben és használtál ezt támogató szoftvereket (pl.: Enterprise Architect, ARIS)
  • Ismered az UML modellező nyelvet
  • Hallottál már a SOA architektúráról,
  • Lakás-takarékpénztárnál, vagy más pénzintézetnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Hosszú távú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Modern munkakörnyezet
  • Széleskörű képzési lehetőségek

  • Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1118
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Folyamatszervező