Gyakornoki program - Aktuárius gyakornok

Kíváncsi vagy, hogyan működik egy dinamikusan fejlődő pénzintézet a gyakorlatban? A szabadidődet a szakmai tapasztalat megszerzésére szentelnéd? Készen állsz a kihívásokra? Végzős vagy, vagy épp most diplomáztál, és még keresed, hova tovább? Ismerd meg a Fundamenta világát, jelentkezz GYAKORNOKI PROGRAMUNKBA Kontrolling és Treasury területre!

Leendő munkatársunk feladatai

  • részvétel a lakástakarékpénztári állomány modellezésében
  • ügyfélviselkedési paraméterek visszamérése és riportolása
  • részvétel a termékmegtérülési és árazási kalkulációk elkészítésében
  • szcenárióelemzések és stressztesztek készítése az állomány viselkedésére vonatkozóan
  • likviditási kockázat kezeléséhez kapcsolódó adatok karbantartása, feldolgozása, minőségellenőrzése
  • gazdasági elemzéseket támogató adattárak kialakítása, karbantartása
  • a szakterület önkiszolgáló BI képességeinek erősítése

  • Felsőfokú szakirányú (aktuárius, matematikus, közgazdász) tanulmányokat folytat Bsc vagy Msc képzésen,
  • kiemelkedő ismerettel rendelkezik az MS Office programok használatában (Excel magas szintű, VBA előny),
  • strukturált gondolkodású, pontos, igényes munkavégzésű,
  • proaktív, a folyamatos fejlődés és fejlesztés híve

Amit kínálunk

  • rész, vagy teljes munkaidős állás 6 hónapos határozott időtartamra,
  • szakmai mentor támogatása a gyakornoki idő alatt,
  • fiatalos, dinamikus csapat és munkastílus,
  • kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú elhelyezkedés a cég valamely választott szakterületén a gyakornoki idő lejárta után,
  • szakmai fejlődés lehetősége, akár több különböző szakterület munkáját megismerve,
  • projektrészvétel lehetősége, komplex látásmód kialakítása,
  • piacvezető vállalat munkakultúrájának megismerése

  • Ha szívesen lennél tagja egy dinamikus csapatnak, fontos számodra az elkötelezettség, a kreativitást és állandó megújulást igénylő munkakör, akkor küldd el pályázati anyagod (önéletrajz és a választott szakterület megjelölésével) a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás adatai

Állás azonosító: 1123
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: gyakornok
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Bármilyen megoldás érdekel