Gyakornoki program - IT üzemeltetés

Kíváncsi vagy, hogyan működik egy dinamikusan fejlődő pénzintézet a gyakorlatban? A szabadidődet a szakmai tapasztalat megszerzésére szentelnéd? Készen állsz a kihívásokra? Végzős vagy, vagy épp most diplomáztál, és még keresed, hova tovább? Ismerd meg a Fundamenta világát, jelentkezz GYAKORNOKI PROGRAMUNKBA!

Leendő munkatársunk feladatai

  • Infrastruktúra szakterületünk tevékenységének folyamatos támogatása,
  • aktív részvétel a szakterület munkájában,
  • segítség az IT üzemeltetésben,
  • felhasználó támogatás, eszközüzemeltetés, eszköztelepítési feladatok
  • CMDB rendszer naprakészen tartása
  • HelpDesk,
  • dokumentáció készítés.

  • lételeme a folyamatos tanulás és szakmai tudásának bővítése,
  • határozott és pozitív személyiség,
  • Ms Office alkalmazások használatában kiváló jártasságra tett szert,
  • a problémamegoldás során szeret rendszerszemlélettel gondolkodni,
  • érdeklődik az IT rendszerek iránt, van affinitása az informatikához,
  • OKJ képzettség (Informatikai Rendszergazda (OKJ 54 481 04) vagy Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Gábor Dénes főiskolán folytatott tanulmányokkal rendelkezik VAGY végzős hallgató levelező tagozaton, BSC illetve Master képzésen,
  • legalább középfokú nyelvtudással rendelkezik (előnyt jelent az angol vagy a német nyelv ismerete)

Amit kínálunk

  • rész, vagy teljes munkaidős állás 6 hónapos határozott időtartamra,
  • szakmai mentor támogatása a gyakornoki idő alatt,
  • fiatalos, dinamikus csapat és munkastílus,
  • kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú elhelyezkedés a cég valamely választott szakterületén a gyakornoki idő lejárta után,
  • szakmai fejlődés lehetősége, akár több különböző szakterület munkáját megismerve,
  • projektrészvétel lehetősége, komplex látásmód kialakítása,
  • piacvezető vállalat munkakultúrájának megismerése

  • Ha szívesen lennél tagja egy dinamikus csapatnak, fontos számodra az elkötelezettség, a kreativitást és állandó megújulást igénylő munkakör, akkor küldd el pályázati anyagod (önéletrajz és a választott szakterület megjelölésével) a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás adatai

Állás azonosító: 1089
Munkavégzés helye: Országos
Célcsoport: gyakornok
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Bármilyen megoldás érdekel
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Gyakornoki program - IT üzemeltetés