Hitelfolyósító munkatárs

Fundamenta pályázatot hirdet Hitelfolyósító munkatárs munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a hitel- és letéti szerződések elkészítése,
  • hitelszerződések utógondozása,
  • hitelszámlákhoz kapcsolódó kifizetési feltételek ellenőrzése, kifizetések felrögzítése, engedélyezése,
  • teljes körű ügyfél-tájékoztatás, egyeztetés más szakterületekkel
  • Amiben még új kollégánk kiteljesedhet:
  • folyamatok, feladatok fejlesztése,
  • a terület képviselete céges projektekben,
  • széleskörű betekintést nyerhet a jelzálog hitelezés és a lakás takarékpénztári termék világába

  • legalább 2-3 éves, lakossági jelzáloghitelezés területén szerzett tapasztalattal bír és szívesen folytatná itt a karrierjét,
  • a munkavégzéshez megfelelő gazdasági végzettséggel, vagy pénzügyi hatósági vizsgával (HKKV) rendelkezik
  • felhasználói szinten kezeli az MS Excel és Word programokat
  • dinamikus a munkavégzése
  • gyors a tanulási képessége
  • nem riad vissza, ha sok a feladat
  • kitartó és logikusan gondolkodik
  • pozitív szemléletű.

  • hitelfolyósítási tapasztalattal bír
  • földhivatali ügyintézésben szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 1085
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Hitelfolyósító munkatárs