IDM jogosultságmenedzsment rendszer szakértő

Van már tapasztalatod jogosultságmenedzsment területen? Szeretnél széles spektrumú IT szakmai tudást felépíteni? Könnyen megtalálod a hangot az üzleti területekkel? Keresed a határt az IT szakmai és projektvezetői feladatok között? Akkor Téged keresünk!

Leendő munkatársunk feladatai

  • IDM product owner és folyamatmenedzsment szerepkör betöltése
  • alapos rendszerismeret és dokumentáció biztosítása
  • jogosultságmenendzsment koncepció továbbfejlesztése az érintett üzleti területekkel egyeztetve
  • szervezeti változtatások lekövetése és implementálása a jogosultságkezelő rendszerben
  • személyes részvétel a vonatkozó auditokon
  • szervezeti működés vonatkozó IDM folyamatainak – key userként történő - kidolgozása és ezen tudás transzparensé tétele a szervezet részére
  • az IDM rendszer szakmai üzemeltetése, a verzióváltások, új funkciók bevezetése, szakmai tesztelési feladatok elvégzése
  • beszállítói kapcsolattartás
  • aktív irányító részvétel az IDM rendszer továbbfejlesztési feladatainak meghatározásában és megvalósításában – projektvezetői működésben (feladatkiosztás és számonkérés; ütemterv, erőforrás terv és költségterv készítés illetve karbantartás, kommunikáció, stakeholderek tájékoztatása, kockázatkezelés, stb.)

  • minimum 3 év közvetlen tapasztalat közép- vagy nagyvállalati jogosultságmenedzsment területen
  • részt vett konkrét fejlesztési feladatokban, megrendelői, szervezői vagy elemzői szerepkörben
  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretekkel bír
  • koncepcionális látásmód és proaktív hozzáállás a meglévő folyamatok javítása és újak kidolgozása terén
  • kimagasló kommunikációs, szervező és irányító képességű, határozott fellépésű
  • rugalmasan mozog egy dinamikusan változó környezetben, kreatív és problémamegoldó
  • jó koordinációs és egyben együttműködési készséggel rendelkezik, könnyen teremt kapcsolatot
  • rendszer- és stratégiai szemléletmóddal bír, de ha szükséges, el tud mélyedni a részletekben is
  • nyitott személyiségű, segítőkész, szakmailag igényes, nagy teherbíró képessége van, akar fejlődni

  • pénzintézeti működés és jogosultságmendzsment audit és/vagy IT biztonságmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • IT projektvezetői tapasztalat
  • korábbi közvetlen felelősség IT beszállítók menedzsmentjéért

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok és izgalmas kihívások
  • stabil vállalati háttér, kedves és baráti munkatársi környezet
  • tagság egy jó hangulatú, sikeres és szakmailag magas színvonalú csapatban

  • Ha fontos Önnek a szakmai fejlődés lehetősége egy jó csapatban, akkor csatlakozzon hozzánk; regisztráljon és töltse fel fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1259
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: IDM jogosultságmenedzsment rendszer szakértő