Informatikai biztonsági szakértő

A Fundamenta Biztonságmenedzsment csapatába keresünk Informatikai biztonsági szakértőt.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A biztonsági területtel szemben támasztott biztonsági elvárások működtetése
  • Az informatikai biztonsági rendszer önvédelmét, kritikus elemei védelmének zártságát és teljes körűségét biztosító ellenőrzések és eljárások végrehajtása, jogosultságkezelési rendszerek ellenőrzése, mobil eszközök használatának szabályozása, a biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • A biztonsági területet érintő auditokra való felkészülés, auditok végrehajtása
  • Közreműködik a biztonsági szabályzatok, BCP/DRP dokumentumok kidolgozásában és karbantartásában
  • A biztonsági szempontok képviselete és menedzselése az új fejlesztésekben, projektekben
  • Felügyeleti, hatósági, tulajdonosi biztonsági elvárások monitoringja
  • Sérülékenység vizsgálat és a feltárt hiányosságok javítása, javításának koordinálása
  • Adatközpontok biztonsági megfelelőségének biztosítása
  • Az informatikai biztonság megfelelősségének monitorozása
  • A biztonsági incidensek vizsgálata és elhárítása
  • Preventív, hibamegelőző intézkedések kezdeményezése
  • Készenlét biztosítása

Ideális pályázónk

  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik,
  • 1-3 év releváns tapasztalattal bír,
  • Auditálásban szerzett tapasztalattal bír,
  • Főbb vonatkozó törvényeket, ajánlásokat, sztenderdeket ismeri,
  • Rendszerszemléletű, komplex gondolkodásmódú,
  • Gyakorlatias megközelítésű, precíz, terhelhető, kreatív,
  • Határozott, kezdeményező,
  • A feladatokat megfelelően priorizálja,
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvismerettel rendelkezik,
  • Kiváló kommunikációs készségű

Amit kínálunk

  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Összetartó csapat és barátságos légkör
  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely
  • Home office lehetősége
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Széleskörű juttatási csomag

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton is van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1263
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Informatikai biztonsági szakértő