Irodai referens - Budapest

Fundamenta pályázatot hirdet Irodai referens - Budapest munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Személyi Bankár hálózat teljes körű adminisztrációjának segítése, minőségi támogatása
  • Központtal, munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Jelentések (havi, heti jelentések), kimutatások készítése
  • Lakás-előtakarékossági szerződések kontrollálása
  • Reklamációk kivizsgálása
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Nyomtatványrendelés, nyomtatványkezelés

  • Irodavezetői tapasztalattal rendelkezik, és szívesen folytatná itt karrierjét,
  • Örömét leli az értékesítési hálózat támogatásában,
  • Magabiztosan kezeli az MS Excel programot,
  • A legkülönbözőbb karakterrel rendelkező kollégákkal is megtalálja a közös hangot, türelmes és támogató,
  • Jó szervező és koordináló képesség jellemzi,
  • A feladatait teljes önállósággal végzi,
  • Fontosnak tartja a határidők pontos betartását és erre ösztönöz másokat is,
  • Folyamatosan változó környezetben is kiegyensúlyozottan dolgozik,
  • Belső ügyfeleit megoldás-orientáltan támogatja.
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,

Amit kínálunk

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Cafeteria
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések

  • Ha szívesen részt venne az öngondoskodás szemléletét támogató lakás-takarékpénztári tevékenységben és fontos Önnek a szakmai fejlődés lehetősége egy jó csapatban, akkor csatlakozzon hozzánk; regisztráljon és töltse fel fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1120
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Irodai referens - Budapest