Irodai referens - Budapest

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben valósítsuk meg. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keressük új kollégánkat Irodai referensi munkakörbe.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Személyi Bankár hálózat teljes körű adminisztrációjának segítése, minőségi támogatása
  • Központtal, munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Jelentések (havi, heti jelentések), kimutatások készítése
  • Lakás-előtakarékossági szerződések kontrollálása
  • Reklamációk kivizsgálása
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Nyomtatványrendelés, nyomtatványkezelés

  • Irodavezetői tapasztalattal rendelkezik, és szívesen folytatná itt karrierjét,
  • Örömét leli az értékesítési hálózat támogatásában,
  • Magabiztosan kezeli az MS Excel programot,
  • A legkülönbözőbb karakterrel rendelkező kollégákkal is megtalálja a közös hangot, türelmes és támogató,
  • Jó szervező és koordináló képesség jellemzi,
  • A feladatait teljes önállósággal végzi,
  • Fontosnak tartja a határidők pontos betartását és erre ösztönöz másokat is,
  • Folyamatosan változó környezetben is kiegyensúlyozottan dolgozik,
  • Belső ügyfeleit megoldás-orientáltan támogatja,
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik.

Amit kínálunk

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Cafeteria
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések

  • Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1120
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1