IT operátor

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. az Informaikai csapatába új kollégát keres

Leendő munkatársunk feladatai

  • A Számlavezető rendszerben és a Pénzforgalmi alkalmazásokban a napi operátori feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és IT felelősökkel
  • Aktív részvétel a funkcionális és műszaki tesztek végrehajtásában
  • Operátori leírások készítése
  • Monitorozó rendszerek felügyelete
  • Munkavégzés három műszakos munkarendben

  • Windows, illetve Linux alapú operációs rendszerek felhasználói szintű ismeretével rendelkezik
  • 1-2 éves pénzügyi területen szerzett rendszergazdai vagy operátori tapasztalattal bír
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • MS Office alkalmazásokat kiválóan ismeri
  • Képes új folyamatok, rendszerek, technológiák gyors és hatékony elsajátítására
  • Lelkes, tanulni vágyó személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • IT területen szerzett végzettség/képzettség
  • Számlavezető rendszer ismeretek
  • MOONSOL rendszer ismerete
  • BKR és Giro rendszerek ismerete
  • Windows batch vagy PowerShell ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • fényképes önéletrajz (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 1103
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: IT operátor