IT operátor

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk IT operátor munkatársat az IT Infrastruktúra csapatunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Napi banki üzem biztosítása, monitorozása, felmerülő problémák riportálása, eszkalálása;
  • Belső társterületekkel való kapcsolattartás;
  • Közreműködés új termékek, szolgáltatások bevezetésében;
  • Nyilvántartások naprakész kezelése;
  • Tudásbázis folyamatos bővítése;
  • Munkavégzés folyamatos (7/24), több műszakos munkarendben.

Ideális pályázónk

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik;
  • Jól tolerálja a változó munkaidőt és az éjszakai munkavégzést;
  • Megbízható, pontos, jó problémamegoldó képességű;
  • Lelkes, jó kommunikációs képességgel, tanulni vágyó személyiséggel bír;
  • Erős felhasználói szinten ismeri a Microsoft irodai programokat;
  • Alapszintű szerver és hálózati ismeretekkel rendelkezik;
  • Képes új folyamatok, rendszerek, technológiák gyors és hatékony elsajátítására.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Szakirányú végzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett 1 éves szakmai tapasztalat;
  • Banki IT rendszerek, üzleti folyamatok ismerete;
  • BKR – GIRO Monitor alkalmazás-kezelői vizsga megléte;
  • Shell-script ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Összetartó csapat és barátságos légkör
  • Home office
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka

  • Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton is van lehetőség (skype for business)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1221
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: IT operátor