IT rendszerszervező

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk IT rendszerszervező munkatársat az IT fejlesztési Integráció csapatunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel;
  • üzleti követelmények alapján IT rendszerspecifikációk készítése;
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása;
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása;
  • line business (support)

  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretekkel bír;
  • az UML módszertant magas szinten ismeri;
  • szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett már tapasztalatot;
  • elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekben jártas, SQL nyelvet ismeri;
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű
  • informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi
  • örömét leli a csapatmunkában

  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete:
  • BPMN, Enterprise Architect, Middleware, Tibco, MQ, Java (J2EE), Oracle, XML

Amit kínálunk

  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • modern munkakörnyezet
  • home office lehetősége
  • széleskörű képzési lehetőségek
  • barátságos légkör
  • szakmailag jól felkészült csapat

  • Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (skype for business, viber, messenger videochat)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1188
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: IT rendszerszervező