IT rendszerszervező

Fundamenta pályázatot hirdet IT rendszerszervező munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel;
  • üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése;
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása;
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása;
  • line business (support)

  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretekkel bír;
  • az UML módszertant magas szinten ismeri;
  • szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett már tapasztalatot;
  • elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekben jártas, SQL nyelvet ismeri;
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű
  • informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi
  • örömét leli a csapatmunkában

  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete:
  • BPMN, Enterprise Architect, Middleware, Tibco, MQ, Java (J2EE), Oracle, XML

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • jól megközelíthető munkahely a belváros szívében

  • Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 962
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 2
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: IT rendszerszervező