IT stratégiai beszerző

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben valósítsuk meg. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keressük új kollégánkat IT STRATÉGIAI BESZERZŐ munkakörbe.

Leendő munkatársunk feladatai

  • IT terület beszerzési feladatainak ellátása
  • költséghatékony működés elősegítése a szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzése
  • központi funkcióként, összegyűjti a beszerzési igényeket és a méretgazdaságosság érdekében, központilag versenyezteti a beszállítókat
  • beszerzési tenderek önálló szervezése és vezetése, beszerzési projektmenedzsment
  • komplex szerződések tárgyalása, a szerződéskötési folyamat végig vitele
  • online aukciók önálló szervezése és lebonyolítása
  • teljesköltség-kalkuláció (TCO) készítése, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • új beszállítók felkutatása
  • beszállítók menedzselése, teljesítményük értékelése, folyamatos javítása
  • jelentések készítése
  • megrendelések indítása
  • üzleti területekkel való hatékony együttműködés

Ideális pályázónk

  • felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki végzettségű
  • min. 3-5 év stratégiai beszerzési tapasztalattal bír multinacionális környezetben
  • analitikus gondolkodású
  • önálló, proaktív személyiség
  • rendszerszemléletű
  • kiemelkedő kommunikációs készségű
  • beszerzési projektmenedzsment ismerettel rendelkezik
  • ismer beszerzést támogató IT rendszereket
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés felhatalmazással
  • versenyképes jövedelem és juttatások

Állás adatai

Állás azonosító: 1152
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1