IT Változásmenedzser (IT Change Manager)

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Informatikai csapatába IT Változásmenedzser (IT Change Manager) munkatársat keres!

Leendő munkatársunk feladatai

  • koordinálja az IT változáskezelési (alkalmazás és infrastruktúra) folyamatot teljes szervezeti szinten
  • figyelemmel kíséri a változtatások hatásait és ellenőrzi az előfeltételeket
  • felügyeli és betartatja az IT változáskezelési szabályzatot
  • vezeti a CAB megbeszéléseket
  • kommunikálja az érintettek felé a változáskezelési folyamat státuszait
  • vezeti a változáskezelés oktatását
  • nyomon követi és nyilvántartja a változtatásokat (napi, heti, havi ciklusokban) az IT csapatban
  • meghatározza a mérési és monitorozási jellemzőit a folyamatnak
  • támogatja a változáskezelési stratégia kidolgozását

Ideális pályázónk

  • ismeri az ITIL módszertant
  • informatikai/műszaki végzettséggel (közép vagy felsőfokú) bír
  • szabálykövető, és másokat is erre ösztönöz
  • oktatói vénával rendelkezik, és szívesen képez másokat
  • angol vagy német nyelven, alap szinten kommunikál
  • igényes, önálló és kitartó munkavégzés jellemzi

  • ha korábban hasonló munkakörben dolgozott
  • valamilyen Change Management eszköz ismerete
  • ITIL vizsga

Amit kínálunk

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • színes munkakörnyezet
  • képzett és összetartó IT csapat

Állás adatai

Állás azonosító: 1104
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: IT Változásmenedzser (IT Change Manager)