JAVA fejlesztő

Az IT Fejlesztési igazgatóság stratégiai terveinek megvalósításához belső fejlesztői csapatunkba 1-2 éves tapasztalattal rendelkező full stack JAVA fejlesztőt keresünk. Az új fejlesztőnk elsősorban Angular frontend SprintBoot backend technológiákkal fog dolgozni Microservice komponensekkel Kubernetes környezetben REST-es interfacek-kel. A fejlesztési portfólió tartalmaz J2EE alapú technológiákat is.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a szervezet informatikai rendszereinek továbbfejlesztése és támogatása
  • szoftverminőség-biztosítása
  • egységtesztek, mock-ok készítése
  • release készítése
  • új technológiák felderítése, rendszerbe állítása

Ideális pályázónk

  • magabiztos Java (J2EE) szoftverfejlesztési alapokkal bír
  • gyakorlati fejlesztési ismeretek jellemzik az alábbi témákban: Hibernate, SpringBoot, Maven, Ant, Angular, CSS, tervezési minták, webszolgáltatások, XML/XSD/WSDL. Eclipse IDE használata, Linux szerver ismeret
  • gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek: SQL nyelv, Oracle vagy egyéb más relációs adatbázis szerver
  • felsőfokú programozói szaktanfolyam vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség vagy érettségi + releváns szakmai tapasztalat
  • a szakmára jellemző strukturált gondolkodással bír
  • legalább dokumentáció olvasás/írás szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű
  • precíz, igényes munkavégzésű
  • proaktív, a megoldásra törekszik

  • A következő konkrét rendszerek és módszertanok valamelyikének ismerete: JBoss, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery, GIT/SVN, Apache CXF, Sonar, Jenkins, EJB, JPA.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkaidő, nagyarányú home office
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Modern munkakörnyezet
  • Széleskörű képzési lehetőségek

  • Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1255
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: JAVA fejlesztő