Jelentéskészítő

Szeretné IFRS tudását használni a gyakorlatban? Örömmel tölti el ha kiváló jelentéseket készíthet? Nálunk mindkettőt megteheti! A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Számviteli osztálya JELENTÉSKÉSZÍTŐ (senior) munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • az Európai Bankhatóság által bevezetett adatszolgáltatásban való részvétel (CRD, CRR alapján készítendő COREP, FINREP)
  • szakosított hitelintézetünk adatszolgáltatásának készítése és beküldése a hatóságok részére (MNB, KSH, OBA, MÁK, NGM)
  • havi mérleg és eredménykimutatás összeállítása
  • tulajdonosi jelentéskészítésben történő részvétel
  • konszolidált jelentések elkészítésében részvétel

  • főiskolai vagy egyetemi pénzügyi / közgazdasági végzettség, továbbá informatikai ismeretek és jártasság (Access, Excel)
  • szakmai gyakorlata van COREP, FINREP jelentések elkészítésében
  • középfokú aktív angol nyelvtudással rendelkezik
  • önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól működik
  • rugalmas
  • rendszerszemlélet és jó logikai képesség jellemzi
  • jó kommunikációs készségű, határozott fellépésű
  • pontos, igényes munkavégzésre képes

  • német nyelvtudás
  • banki ismeretek
  • IFRS, konszolidációs szaktudás
  • CRD, CRR szaktudás
  • jelentéskészítési rendszerek, könyvelési rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • az MNB által évek óta a legjobb adatszolgáltatási minősítést elnyerő csapat
  • felelősségteljes, önálló kihívást jelentő feladatok
  • modern, színes munkakörnyezet
  • barátságos légkör egy összetartó csapatban

  • Amennyiben szívesen tagja lenne egy dinamikus és fiatalos csapatnak, fontos Önnek az együttműködés, akkor várjuk motivációs levelét és fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1116
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Napi munkaidő: Bármilyen megoldás érdekel
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Jelentéskészítő