Jogász / jogtanácsos

Fundamenta pályázatot hirdet Jogász / jogtanácsos munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a dinamikusan fejlődő lakásfinanszírozási, lakáshitelezési tevékenység jogi támogatása
  • jogi állásfoglalások készítése, véleményezés és javaslattétel a társosztályok részére
  • a működés szabályozási megfelelőségének támogatása
  • szerződések készítése, véleményezése
  • panaszügyek és jogvitás ügyek jogi támogatása
  • a társaság peres és peren kívüli képviselete
  • a vezető munkájának támogatása

Ideális pályázónk

  • legalább cum laude minősítésű jogi egyetemi diploma
  • legalább 2 éves releváns jogászi szakmai tapasztalat
  • magyar vagy más Európai Uniós állampolgárság
  • legalább középfokú aktív angol nyelvismeret
  • megbízható számítógépes ismeretek, e-ügyintézésben jártasság
  • pontos és igényes munkavégzés
  • rugalmasság, önállóság
  • érdeklődés a gazdasági és társadalmi környezet eseményei iránt

  • pénzügyi intézménynél szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • komplex, felelősségteljes munka
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • kamarai regisztráció a Budapesti Ügyvédi Kamaránál
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • hosszútávú együttműködési lehetősége

  • Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 1114
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Jogász / jogtanácsos