Jogi előadó

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. jogi előadót keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a lakásfinanszírozási, lakáshitelezési tevékenység jogi támogatása
  • jogi véleményezés, javaslattétel a társosztályok részére
  • a működés szabályozási megfelelőségének támogatása
  • szerződések készítése, véleményezése
  • a társaság peres és peren kívüli képviselete
  • a jogi osztályvezető munkájának támogatása

Ideális pályázónk

  • legalább „cum laude” minősítésű jogi egyetemi diploma
  • a jogi szakvizsga nem feltétel, kifejezetten várjuk pályakezdő, legfeljebb 1 éves tapasztalattal rendelkező jogász kollégák jelentkezését
  • magyar vagy más Európai Uniós állampolgárság
  • megbízható számítógépes ismeretek (jogtár és cégtár is)
  • pontos és igényes munkavégzés
  • rugalmasság, önállóság
  • érdeklődés a gazdasági és társadalmi környezet eseményei iránt

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőségek kurrens jogágakban
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • nemzetközi tulajdonosi háttér
  • vonzó juttatási csomag
  • hosszú távú együttműködés lehetősége támogató munkahelyi légkörben

  • Ha szívesen részt venne az öngondoskodás szemléletét támogató lakás-takarékpénztári tevékenységben, dolgozna egy együttműködés-orientált csapatban, akkor csatlakozzon hozzánk; regisztráljon és töltse fel pályázati anyagát (magyarnyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, bérigény megjelölésével) az alábbi linken keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: 1224
Munkavégzés helye: Országos
Célcsoport: pályakezdő
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Jogi előadó