Junior Back office munkatárs

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Számlavezetési és pénzforgalmi csoportjába Junior Back office munkatársakat keres!

Leendő munkatársunk feladatai

  • beérkező ügyféllevelek megválaszolása
  • ügyfélszámlák közötti és ügyfélszámlán belüli számlaforgalmi tranzakciók lebonyolítása
  • betétszámlákhoz kapcsolódó kifizetések előjegyzése, engedélyezése
  • örökösödéshez kapcsolódó módosítások elvégzése
  • hatósági megkeresések megválaszolása
  • lakáscélú felhasználás utólagos ellenőrzéséhez kapcsolódó tevékenységek elvégzése

Ideális pályázónk

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • legalább 1-2 éves pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalattal bír
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képességű
  • örömét leli a komplex szakmai feladatokban, és szívesen tanul új dolgokat
  • gyakorlatias, átfogóan és logikusan gondolkodik
  • számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Ms Office programok)
  • dinamikus munkavégzésű
  • gyors tanulási képességű
  • szabályozás és útmutatás alapján önállóan dönt
  • pozitív szemléletű

  • pénzügyi-számviteli, közgazdasági végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • modern munkakörnyezet
  • széleskörű képzési lehetőségek
  • barátságos légkör
  • szakmailag jól felkészült csapat

  • Ha szívesen tagja lenne egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1112
Munkavégzés helye: Budapest