Junior stratégiai elemző

Amennyiben érdekli egy vállalat működése, szívesen tanulna a gyakorlatban is a vállalatirányításról és változatos feladatokra vágyik, akkor Önt keressük!

Leendő munkatársunk feladatai

  • A vállalati stratégiának kialakításával, megvalósításával kapcsolatos elemzések elkészítése, frissítése
  • A vállalati stratégia kialakításával, megvalósításával kapcsolatos döntés előkészítések, előterjesztések elkészítése, a megvalósítás nyomon követése
  • A stratégia megvalósítása érdekében javaslat tétel a szabályozási környezet továbbfejlesztésére
  • A versenykörnyezettel, piaccal kapcsolatos elemzések készítése
  • A stratégia megvalósításának szervezeti támogatása
  • Eseti piaci elemzések elvégzése
  • Testületi ülések szervezéséhez és előkészítéséhez kapcsolódó feladatok
  • BSC mutatószámok működtetéséhez kapcsolódó feladatok
  • Vállalati jelentések elkészítése

  • preferáltan vállalatirányítási vagy vezetés-szervezés vagy menedzsment szakirányon szerzett végzettség
  • felsőszintű német és/vagy angol, szakmai nyelvvel bővítetten
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • gyors tanulás képessége
  • vállalati összefüggések ismerete és megértése

Amit kínálunk

  • kiemelkedő mentorálási folyamat
  • munkavégzés korszerű, budai zöldövezetben lévő 1 éve átadott irodaházban
  • betanulást követően nagyarányú home office lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 1218
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: gyakornok
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Junior stratégiai elemző