Kockázatkezelő

Fundamenta pályázatot hirdet Kockázatkezelési szakértő munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Működési kockázatokhoz kapcsolódó elemzési és folyamat támogatási tevékenység ellátása
  • Riportálás támogatása management, és tulajdonosok irányába
  • Részvétel szabályozási feladatok fejlesztésében
  • Társterületekkel való folyamatos kommunikáció
  • Új szabályozói elvárások implementálása
  • A területtel kapcsolatos oktatási anyagok összeállítása
  • Operatív kockázatkezelési terület támogatása

Ideális pályázónk

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Proaktív, tanulásra nyitott
  • Rendszerszemléletére, jó logikai, elemzői képességére mindig számíthat
  • Precízen, dokumentáltan végzi munkáját
  • Önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól működik
  • Erős felhasználói szinten ismeri a Microsoft irodai programokat
  • Középfokú angol / német nyelvtudással rendelkezik

  • Működési kockázatok kezelésében szerzett tapasztalat

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1267
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Kockázatkezelő