Követeléskezelő

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk Követeléskezelőt Work-out osztályunkra.

Leendő munkatársunk feladatai

  • hátralékos ügyfelek rendszeres figyelése
  • kései kintlévőségek kezelése
  • jogi igényérvényesítésre irányuló eljárások nyomon követése és kezelése
  • fizetési képesség visszaállítását segítő áthidaló megoldások kidolgozása
  • a hitelállomány elemzésével kapcsolatos feladatok ellátása

  • követeléskezelési, kiemelten fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárásokban szerzett több éves tapasztalattal bír
  • minimum középfokú végzettséggel és Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával rendelkezik
  • MS Office felhasználói szintű – Excel magas szintű ismeretével bír
  • jó analitikus képességű, rendszerszemléletű
  • innovatív gondolkodású
  • magas szintű problémamegoldó készségű
  • megbízhatóan, pontosan és dinamikusan végzi munkáját
  • önálló munkavégzésre képes, de csapatban is helyt áll

  • felsőfokú végzettség – gazdasági vagy informatikai szakirány
  • hitelezéshez és/vagy elemzéshez kapcsolódó szakmai tapasztalat
  • lakástakarékpénztári ismeretek

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége egy jól felkészült, összetartó csapatban
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • új székház, modern munkakörnyezet
  • home office lehetősége
  • családbarát munkahely

  • Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1147
Munkavégzés helye: Budapest