Lakásszámla értékesítő munkatárs- Székesfehérvár

Szeretnéd megmutatni, hogy mire vagy képes? Elhivatottnak érzed magad hozzásegíteni ügyfeleinket új otthonukhoz? Fontos számodra kimagasló jövedelmet elérni személyes céljaid megvalósításához? Legyél a Fundamenta Aktív Call Center munkatársa!

Leendő munkatársunk feladatai

  • kimenő hívások indítása és regisztrált ügyfelek megkeresése meglévő adatbázisból,
  • állami támogatással kapcsolatos ügyféligények kiszolgálása,
  • lakás előtakarékossági és hitel szerződések bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek.

  • elhivatott vagy hozzásegíteni ügyfeleinket új otthonuk megteremtéséhez,
  • mindig is érdekelt a felelős és sokrétű értékesítési tevékenység,
  • szeretnél egy élcsapat meghatározó tagja lenni,
  • szeretsz tanulni, nyitott vagy a szakmai újdonságokra,
  • fontos számodra, hogy kiemelkedő jövedelemmel rendelkezz,
  • legalább érettségivel rendelkezel,
  • kiválóan fogalmazol szóban és írásban.

  • értékesítés vagy hitelezés területén szereztél tapasztalatot, vagy kifejezetten érdeklődsz az értékesítési terület iránt,
  • tehetséget érzel magadban, melyet nálunk szeretnél kamatoztatni,
  • külön előny, de nem feltétel, ha HKKV vizsgával vagy felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • büszke leszel a munkádra nap mint nap, amelynek célja otthonteremtést támogató megoldások bemutatása és értékesítése,
  • vonzó jövedelmet vihetsz haza - fix alapbér + teljesítmény-arányos jutalék + béren kívüli juttatások formájában,
  • piacvezető termékkel dolgozhatsz, támogató csapatban és modern munkakörnyezetben,
  • rugalmas munkaidőben számítunk Rád,
  • profi szakemberektől tanulhatsz, kamatoztatva szakmai tudásodat.

  • A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra, és szakmai feladatokkal is készülünk.
  • Többre vagy kíváncsi? Ismerd meg a Fundamenta Aktív Call Center világát a telefonosertekesito.fundamenta.hu oldalon keresztül!

Állás adatai

Állás azonosító: 950
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 3
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Lakásszámla értékesítő munkatárs- Székesfehérvár