Marketing menedzser

Mindenkori stratégiai terveinket az ország legnagyobb pénzügyi közvetítő hálózata, a dinamikusan fejlődő Fundamenta Személyi Bankár hálózat valósítja meg, amelynek támogatásához MARKETING MENEDZSERT keresünk.

Leendő munkatársunk feladatai

  • értékesítés-ösztönző komplex kommunikáció megvalósítása (kialakítás és üzemeltetés széles csatornaspektrumon: e-mail-, SMS-, hírlevél küldés, saját belső weboldal üzemeltetése)
  • online és offline marketingkommunikációs feladatok menedzselése (tartalmi koncepció elkészítése, tartalom megjelenésének menedzselése)
  • kreatív anyagok, nyomtatványok és kiadványok elkészítésének menedzselése az ötlettől a kivitelezésig

Ideális pályázónk

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezik marketingkommunikációs területen
  • kreatív tervezés koordinálásában és szövegírásban jártas
  • precíz, nagy teherbírású, feladatorientált

  • MLM rendszerben szerzett tapasztalat
  • belső kommunikációs tapasztalat
  • online marketing ismeretek
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem alkalmazotti státuszban
  • dinamikus, szakmailag felkészült, és jó hangulatú csapat
  • kihívásokkal teli színes feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődés

  • Ha úgy érzi, hogy kreativitásával és elhivatottságával hozzájárulna Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő értékesítési hálózatának eredményeihez, továbbá az öngondoskodás eszméjének terjesztéséhez, akkor csatlakozzon hozzánk és küldje el pályázati anyagát. Önéletrajzában röviden támassza alá, hogy a fenti szakmai elvárásokban a szükséges tapasztalatokkal rendelkezik.
  • Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével 2020. szeptember 30-ig az alábbi linken várjuk:

Állás adatai

Állás azonosító: 1211
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 2
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Marketing menedzser