Minőségbiztosítási menedzser

Fundamenta pályázatot hirdet Minőségbiztosítási menedzser munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Részvétel a Fundamenta-Lakáskassza Zrt minőségbiztosítási koncepciójának kialakításában
  • Éves minőségbiztosítási program komplett lebonyolítása (Mystery Shopping/Calling, Telefonos interjúk, CAWI, Ügyfélelégedettség-mérés)
  • Az elvégzett mérések eredményeinek elemzése, akciótervek, javaslatok kidolgozása
  • Eredmények prezentálása az üzletág vezetők és a szakterületek részére
  • Rendszeres kommunikáció a külső beszállítókkal

Ideális pályázónk

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Logikus gondolkodás, komplex látásmód
  • MS Office készség szintű használata

  • Piackutatásban szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Informatikai véna

Amit kínálunk

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Kafetéria
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések

  • Ha szívesen részt venne az öngondoskodás szemléletét támogató lakás-takarékpénztári tevékenységben és fontos Önnek a szakmai fejlődés lehetősége egy jó csapatban, akkor csatlakozzon hozzánk; regisztráljon és töltse fel fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1086
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Minőségbiztosítási menedzser