MSSQL Fejlesztő

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk csapatunkba MSSQL fejlesztőt.

Leendő munkatársunk feladatai

  • ETL fejlesztés
  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése
  • fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése
  • performancia javítások elvégzése
  • részvétel az üzleti információs rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése
  • folyamatos kapcsolattartás az üzlettel és az IT rendszerszervezőkkel

  • magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekkel, MS SQL nyelvtudással bír
  • elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretekkel rendelkezik
  • SSIS, MSSQL szerver, Visual Studio használatában tapasztalt
  • szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű
  • határozott fellépésű
  • precíz, igényes munkavégzésű
  • önálló, de csapatban is jól együttműködik
  • informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi

  • a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete:
  • SVN, Oracle, PL/SQL, Python, R, Microstrategy, SAP Power Designer

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége egy jól felkészült, összetartó csapatban
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • új székház, modern munkakörnyezet
  • home office lehetősége
  • családbarát munkahely

  • Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1144
Munkavégzés helye: Budapest