Partnermenedzser

Partnerértékesítés pályázatot hirdet Partnermenedzser munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • lakás-előtakarékossági értékesítési terv menedzselése a hozzárendelt területen; Dél-Dunántúlon (Somogy, Tolna, Baranya, Bács-Kiskun megyék)
  • lakás-előtakarékossági szerződés közvetítésének támogatása a hozzárendelt területen, ennek érdekében;
  • folyamatos, rendszeres kapcsolattartás a Fundamenta értékesítési partnereivel, illetve értékesítőivel
  • értékesítési partnerek értékesítőinek rendszeres támogatása, képzése, mentorálása

  • Értékesítési területen szerzett, legalább 3 éves tapasztalat (pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny)
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • B” kategóriájú jogosítvány + autó
  • Egyéni vagy társas vállalkozás megléte
  • Kizárólagosság

  • pénzügyi szektorban szerzett értékesítési tapasztalat
  • értékesítés támogatás területen szerzett tapasztalat
  • oktatási, képzési, fejlesztési ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményfüggő jövedelem
  • Munkaszervezés és munkavégzés nagy szabadságfokkal
  • Széles partneri kör, változatos feladatok
  • Kapcsolatépítés lehetősége
  • Erős központi háttértámogatás

Állás adatai

Állás azonosító: 1243
Munkavégzés helye: Országos
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Partnermenedzser