Pénzügyi elemző

Érdekli, miként alakulnak a folyamatok egy szakosított hitelintézetben? Szeret elemzéseket készíteni, következtetéseket levonni és szívesen próbálja ki magát új feladatokban? Nálunk mindkettőt megteheti! A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Kontrolling területére Pénzügyi elemzőt keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • modellezési-elemzési feladatok önálló ellátása
  • ügyfélviselkedési paraméterek visszamérése és elemzése adattárház használatával
  • részvétel a modellek továbbfejlesztésében
  • részvétel a jelentések elkészítésében a menedzsment és az anyavállalat felé
  • szoros együttműködés a marketing és termékmenedzsment szakterületekkel

Ideális pályázónk

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • statisztikai, adatbányászati területen, adatbázis kezelésben szerzett már gyakorlatot
  • MS Excelt gyakorlottan kezeli, legalább alapfokú Visual Basic programozási ismerettel rendelkezik
  • kiemelkedően jó logikai és elemző készségű
  • örömét leli mind az önálló-, mind a csapatmunkában
  • lelkes, proaktív típus, aki nem riad meg az új feladatoktól
  • szakmai logikájával erősíti csapatunkat, illetve szívesen tanul a senior kollégáktól

  • német nyelvtudás használata
  • 1-2 év gazdasági területen szerzett munkatapasztalat
  • strukturált-logikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • felelősségteljes feladatok egy szakmailag jól felkészült és összetartó csapatban
  • biztos munkahelyet kínáló, folyamatosan fejlődő hitelintézeti környezet
  • versenyképes jövedelem és juttatások

Ami a pályázathoz szükséges

  • szakmai önéletrajz a bérigény megjelölésével

Állás adatai

Állás azonosító: 1113
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Pénzügyi elemző