Projekt igazgatósági koordinátor

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keressük PROJEKT IGAZGATÓSÁG KOORDINÁTORI munkakörbe új kollégánkat.

Leendő munkatársunk feladatai

  • projektvezetők támogatása, projektvezetői feladatok felügyelete, határidők monitorálása
  • projekt igazgató munkájának asszisztenciája, támogatása
  • projektekhez kapcsolódó operatív ügyintézés és adminisztráció (erőforrás tervezés és koordinálás)
  • projekt dokumentációk, jelentések előkészítése, összefogása, naprakészen tartása
  • szervezési feladatok (megbeszélések, képzések, workshopok ecc)
  • riportok, összefoglalók készítése, belső kommunikáció támogatása
  • mini projektek vezetése
  • kapcsolattartás társterületekkel

  • kimagasló kommunikációs, szervező és irányító képességű, proaktív, határozott fellépésű
  • rugalmasan mozog egy dinamikusan változó környezetben, kreatív és problémamegoldó
  • jó együttműködési készséggel rendelkezik, könnyen teremt kapcsolatot
  • nyitott személyiségű, segítőkész, szakmailag igényes, nagy teherbíró képessége van, akar fejlődni
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • magabiztos Excel és Power Point tudással rendelkezik

  • banki / biztosítói IT területen szerzett tapasztalat
  • nemzetközi munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok és izgalmas kihívások
  • karrier lehetőség a projekt vezetői pozíció eléréséhez
  • stabil vállalati háttér, kedves és baráti munkatársi környezet
  • részvétel egy jó hangulatú, sikeres és szakmailag magas színvonalú projektiroda felépítésében

Állás adatai

Állás azonosító: 1151
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1