Projektvezető

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keressük PROJEKTVEZETŐI munkakörbe új kollégánkat.

Leendő munkatársunk feladatai

  • projekt csapat felépítése és vezetése: belső együttműködés, hatékony szervezeti forma és pozitív, őszinte légkör kialakítása, projekt tagok motiválása és koordinálása
  • projekttervezés: mérföldkövek és feladatok, erőforrás terv, költségvetés, döntéshozatali és dokumentációs eljárási rend
  • projekt vezetés: folyamatos egyeztetés különböző szakterületekkel, erőforrás újra tervezés, feladat kiosztás és számonkérés, beszállítók és stakeholderek menedzselése, projektköltségek nyomon követése és betartatása, projekt kommunikációs tevékenység és adminisztrációs feladatok ellátása
  • kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, változások kezelése

  • minimum 5 év gyakorlatot szerzett IT vagy IT túlsúlyos üzleti projektek vezetésében a verseny szférában
  • motivált és siker orientált, vezetői elkötelezettségén és személyes példamutatásán keresztül a munkatársait is képes kimagasló sikerek elérésére ösztönözni
  • rugalmasan mozog egy dinamikusan változó környezetben, kreatív és problémamegoldó
  • jó vezetői és egyben együttműködési készséggel rendelkezik, könnyen teremt kapcsolatot
  • kimagasló kommunikációs, szervező és irányító képességű, proaktív, határozott fellépésű
  • rendszer- és stratégiai szemléletmóddal bír, de ha szükséges, el tud mélyedni a részletekben is
  • nyitott személyiségű, segítőkész, szakmailag igényes, nagy teherbíró képessége van, akar fejlődni
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik

  • banki / biztosítói IT rendszerek ismerete vagy IT projektekben részvétel
  • PMI, illetve agilis módszertan ismeret
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • JIRA
  • nemzetközi munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok és izgalmas kihívások
  • stabil vállalati háttér, kedves és baráti munkatársi környezet
  • részvétel egy jó hangulatú, sikeres és szakmailag magas színvonalú projektiroda felépítésében

Állás adatai

Állás azonosító: 1136
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1