Scorecard szakértő

Fundamenta pályázatot hirdet Scorecard szakértő munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Hitelkockázatokhoz kapcsolódó elemzési tevékenység ellátása
  • Bírálati Scorecard fejlesztési, és karbantartási feladatok elvégzése
  • Operatív kockázatkezelési terület támogatása

Ideális pályázónk

  • Felsőfokú egyetemi végzettség
  • Proaktív, tanulásra nyitott szemléletmód
  • Elemzői erősségek mellett programozási affinitás
  • Angol nyelvtudás

  • Keresztmetszeti vagy panel ökonometria területen szerzett tapasztalat vagy elméleti tudás
  • R Studio használatának ismerete
  • Scorecard fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • fényképes önéletrajz (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 1082
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Scorecard szakértő