SENIOR ADATBÁZIS RENDSZERGAZDA

Az IT Infrastruktúra csapatunkba keresünk SENIOR ADATBÁZIS RENDSZERGAZDÁT!

Leendő munkatársunk feladatai

  • Oracle adatbázisok üzemeltetése, optimalizálása (DBA)
  • DB környezetek kialakítása (saját/felhő, éles/teszt), optimalizálása
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel

  • Több éves kiváló elméleti és gyakorlati ismeretet szerzett a következő témákban:
  • Linux rendszerszoftver ismeretek
  • Oracle RDBMS
  • Oracle RAC
  • Oracle DataGuard
  • Oracle Rman
  • MSSQL
  • Középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Hasonló területen legalább 5 év tapasztalatot szerzett
  • Rendszerszemléletére, jó logikai képességére mindig számíthat
  • Precízen, dokumentáltan végzi munkáját
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, határozott fellépésű
  • Igényli a folyamatos fejlődést, szívesen képezi magát önállóan is, nyomon követi az informatikai szakirodalmat

  • A középfokú, IT szakmai angol nyelvtudás
  • Monitoring rendszer ismeret
  • VmWare ismeretek, gyakorlat

Amit kínálunk

  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Összetartó csapat és barátságos légkör
  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely
  • Nagyarányú Home office lehetősége
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Széleskörű juttatási csomag

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1275
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: SENIOR ADATBÁZIS RENDSZERGAZDA