SENIOR GÉPTERMI ÜZEMELTETŐ RENDSZERGAZDA (VMware, Storage, Hardver)

A Fundamenta, Magyarország piacvezető lakástakarékpénztára az elmúlt évtizedekben már több, mint 1 millió lakásálmot valósított meg. Megújult stratégiánk célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben váltsuk valóra. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keresünk SENIOR GÉPTERMI ÜZEMELTETŐ RENDSZERGAZDÁT (VMware, Storage, Hardver) az IT Infrastruktúra csapatunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • VMware vSphere - Enterprise / Enterprise Plus 6.x + SRM + Operations Manager üzemeltetés
  • IBM adatközponti (x86) szerver infrastruktúra üzemeltetése, frissítése
  • FC SAN hálózat és Storage üzemeltetése
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Éles és teszt környezetek kialakítása, működtetése, optimalizálás
  • Nagios vagy icinga2 üzemeltetési tapasztalat
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel
  • Készenlét biztosítása heti váltásban

  • Középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Hasonló területen legalább 3 év tapasztalatot szerzett
  • Rendszerszemléletére, jó logikai képességére mindig számíthat
  • Precízen, dokumentáltan végzi munkáját
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, határozott fellépésű
  • Igényli a folyamatos fejlődést, szívesen képezi magát önállóan is

  • IBM Spectrum Scale (GPFS) ismerete
  • IBM/Lenovo Flex System és Storwize V7000 storage üzemeltetési tapasztalat
  • IBM hardverek ismerete, géptermi gyakorlat
  • Graylog, Ansible, iTOP, JIRA gyakorlat
  • vRealize Suite
  • NSX Data Center
  • Középfokú, kommunikációképes angol
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Összetartó csapat és barátságos légkör
  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely
  • Home office lehetősége
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Széleskörű juttatási csomag

  • Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton is van lehetőség (skype for business)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1219
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: SENIOR GÉPTERMI ÜZEMELTETŐ RENDSZERGAZDA (VMware, Storage, Hardver)