SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA

SENIOR LINUX RENDSZERGAZDÁT keresünk az IT Infrastruktúra csapatunkba!

Leendő munkatársunk feladatai

  • Redhat Enterprise Linux operációs rendszerek működtetése
  • Redhat Enterprise Linux alapú szolgáltatások üzemeltetése (webszerver, tűzfal, ftp, címtár, patch management, stb.)
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Éles és teszt környezetek kialakítása, működtetése, OS szintű hibakeresés, teljesítmény optimalizálás
  • Nagios vagy icinga2 üzemeltetési tapasztalat
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel
  • Készenlét biztosítása heti váltásban

  • Középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Hasonló területen legalább 3 év tapasztalatot szerzett
  • Rendszerszemléletére, jó logikai képességére mindig számíthat
  • Precízen, dokumentáltan végzi munkáját
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, határozott fellépésű
  • Igényli a folyamatos fejlődést, szívesen képezi magát önállóan is

  • Scriptelési ismerete
  • Graylog, Ansible, iTOP, JIRA gyakorlat
  • Középfokú, kommunikációképes angol
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Összetartó csapat és barátságos légkör
  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely
  • Nagyarányú home office
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Széleskörű juttatási csomag

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igénye megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1266
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA