SENIOR RENDSZERGAZDA (Linux)

Fundamenta pályázatot hirdet SENIOR RENDSZERGAZDA (Linux) munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • RedHat Linux, Solaris szerverek üzemeltetése
  • Vmware infrastruktúra üzemeltetése
  • Operációs rendszerek működésének optimalizálása
  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • éles és teszt környezetek kialakítása, működtetése
  • kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel

  • több éves elméleti és gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a következő témákban:
  • Redhat, Solaris, VmWare, VmWare SRM, Storage és SAN ismeretek
  • hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalatot
  • középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű
  • strukturált gondolkodású
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű
  • pontos, igényes munkavégzésű
  • IT szakirodalmat rendszeresen olvas, folyamatos a fejlődési igénye, önképző

  • Nagios, iTop gyakorlat
  • középfokú, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével

Állás adatai

Állás azonosító: 1108
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: SENIOR RENDSZERGAZDA (Linux)