Stratégiai beszerző

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. beszerzési területének fejlesztéséhez Stratégiai beszerző munkatársakat keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • IT / Marketing, HR, Oktatás / Facility management területek beszerzési feladatainak ellátása
  • költséghatékony működés elősegítése a szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzése
  • központi funkcióként, összegyűjti a beszerzési igényeket és a méretgazdaságosság érdekében, központilag versenyezteti a beszállítókat
  • beszerzési tenderek önálló szervezése és vezetése, beszerzési projektmenedzsment
  • komplex szerződések tárgyalása, a szerződéskötési folyamat végig vitele
  • online aukciók önálló szervezése és lebonyolítása
  • teljesköltség-kalkuláció (TCO) készítése, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • új beszállítók felkutatása
  • beszállítók menedzselése, teljesítményük értékelése, folyamatos javítása
  • jelentések készítése
  • megrendelések indítása
  • üzleti területekkel való hatékony együttműködés

Ideális pályázónk

  • felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki végzettségű
  • min. 3-5 év stratégiai beszerzési tapasztalattal bír multinacionális környezetben
  • analitikus gondolkodású
  • rendszerszemléletű
  • kiemelkedő kommunikációs készségű
  • beszerzési projektmenedzsment ismerettel rendelkezik
  • beszerzést támogató IT rendszerek ismeretével bír
  • angol nyelvtudással rendelkező

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés felhatalmazással
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • központi beszerzés kialakításában való részvétel lehetősége

  • Regisztráljon és töltse fel pályázati anyagát (fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és bérigény megjelölésével) és emelje ki, hogy a beszerzés mely területe érdekli elsősorban!

Állás adatai

Állás azonosító: 857
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 3
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Stratégiai beszerző