Számlavezetési és pénzforgalmi csoportvezető (Back office)

Fundamenta pályázatot hirdet a Back office igazgatóság Számlavezetési és pénzforgalmi csoportvezetővezetői munkakörének betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A számlavezetési és pénzforgalmi tevékenység prudens, szabályozott működésének, eredményességének biztosítása.
  • A csoport közvetlen és szakmai vezetése, napi feladatkiosztás, ellenőrzés, hatékonyság javítása, a teljesítmény értékelése
  • Betét- és hitelszámlákkal kapcsolatos ügyféltájékoztatás írásos biztosítása, igazolások kiállíttatása
  • Ügyfélszámlák közötti és ügyfélszámlán belüli tranzakciók jóváhagyása
  • Az ltp szerződéshez kötődő összes állami támogatással kapcsolatos tevékenység végeztetése
  • Az ltp szerződésekkel kapcsolatos pénzforgalmi folyamatok biztosítása
  • Utólagos lakáscéligazolások késői szakaszában történő (NAV, ügyvédi eljárás) kezelése
  • Hatósági megkeresések kiszolgálása
  • Kapcsolattartás és a csatlakozó tevékenységek koordinálása más munkaterületekkel

  • Felsőfokú végzettséggel vagy középfokú végzettséggel és min. 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Lakástakarékpénztári és adminisztrációs területen szerzett min. 2 év tapasztalatot
  • Kiváló koordinációs készsége van
  • Erős folyamatszemlélet jellemzi
  • Precízen, dokumentáltan végzi munkáját
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Csapatban jól működik
  • Felhasználói szinten ismeri a Microsoft irodai programokat

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkaidő, nagyarányú home office
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Modern munkakörnyezet
  • Széleskörű képzési lehetőségek

  • Ha szívesen dolgoznál egy piacvezető pénzintézet csapatában, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).
  • Az interjú beszélgetésre online, digitális úton van lehetőség (Teams)!

Állás adatai

Állás azonosító: 1276
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Számlavezetési és pénzforgalmi csoportvezető (Back office)